Жертвою грабіжника став інвалід 2-ї групи, у якого зловмисник відібрав щойно отриману пенсію. Останнього «вирахували» правоохоронці і тепер йому загрожує кримінальна відповідальність.

В той день 70-річний пенсіонер з Шостки отримав пенсію, і зі своїми статками одразу попрямував до найближчої торгівельної точки, аби поповнити рахунок на мобільний телефон.

Перебуваючи в приміщенні крамниці, старенький не звернув увагу, що з його кишені визирають кілька купюр. Однак це помітив один з відвідувачів.

Влучивши слушний момент, чолов‘яга витяг у пенсіонера 1 800 гривень, а коли той, запідозривши неладне, здійняв галас – втік.

«Ми провели ряд пошукових заходів і встановили особу зловмисника – говорить заступник начальника – начальник Шосткинського міськвідділу міліції Віктор Гузей. – Ним виявився 35-річний безробітний, який пояснив свій вчинок алкогольним сп’янінням».

Наразі потерпілому збиток повністю відшкодовано. У відношенні підозрюваного відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж», санкція якої передбачає від 850 до 1 700 гривень штрафу або до двох років виправних робіт, або до чотирьох років позбавлення волі.

За матеріалами: http://www.mvs.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.