На цьому тижні завершується  фінальний етап проекту «Екошкола», в рамках якого пройде  — огляд реалізованих об’єктів ПАТ «Фармак» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine», який  втілив довготривалий інформаційно-просвітницький проект «ЕКОШКОЛА». У його рамках відбувся екологічний конкурс міні-грантів. Найкращі проекти, спрямовані на вирішення екологічних проблем конкретної школи, були реалізовані за ресурсної підтримки ПАТ «Фармак». Фінальна зустріч учасників та організаторів проекту відбудеться у четвер, 11 жовтня. Організатори проекту відвідають школи-переможці та на власні очі побачать , як були реалізовані проекти.

В завершенні  відбудеться підсумкова прес-конференція у якій візьмуть участь представники міської влади, управління освіти, шкіл-переможців, ПАТ «Фармак» та ГО Let’s do it, Ukraine.

Нагадаємо проект «ЕКОШКОЛА» стартував у 2018 р. в м. Шостка та тривав 8 міс. У проекті взяли участь 11 шкіл міста, 9 з яких презентували свої проекти в фіналі. Переможцями стали:

1 місце – Школа №1 з проектом «велосипед для зарядки пристроїв»;

2 місце – Гімназія з проектом «фонтанчики для питної води»;

3 місце – Школа №11 з проектом «сенсорні крани».

Шкільні ЕКОкоманди відвідали спеціальні тренінги, на яких дізналися про засади екологічного мислення і способу життя, як зберегти планету та природні ресурси, як підготувати екопроект для своєї школи й у такий спосіб зробити свій посильний внесок у збереження балансу на Землі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.