З 7 по 10 червня 2018 року в м.Шостка відбулись обласні змагання з ракетомодельного спорту. В змаганнях взяли участь 8 команд області (Глухів МЦПО, Шостка СТЛ «Імпульс», Тучне НВК, Сумська РСЮТ2, Шостка СЮТ, Ромни ЦПО, Охтирка ОЦПО, Сумська РСЮТ1).

За підсумками польотів ракетопланів S4A командні результати розподілились таким чином: І місце – Глухів, МЦПО; ІІ місце – Шостка СТЛ «Імпульс», ІІІ місце – Тучне НВК.

За підсумками польотів моделей ракет з стрічкою S6A командні результати розподілились таким чином: І місце – Сумська РСЮТ2; ІІ місце – Шостка СЮТ, ІІІ місце – Шостка «Імпульс».

За підсумками польотів моделей ракет з ротором S9A командні результати розподілились таким чином: І місце – Шостка СТЛ «Імпульс»; ІІ місце – Глухів, МЦПО; ІІІ місце – Сумська РСЮТ2.

За підсумками польотів моделей-копій командні результати розподілились: І місце – Глухів, МЦПО; ІІ місце — Сумська РСЮТ2; ІІІ місце – Шостка «Імпульс».

За підсумками польотів моделей ракет на висоту польоту з вантажем S2Р всі призові місця вибороли вихованці шосткинської спортивно-технічної лабораторії заводу «Імпульс».

В загальному заліку результати команд виявились наступними:

І місце – Глухів МЦПО; ІІ місце – Шостка СТЛ «Імпульс», ІІІ місце – Сумська РСЮТ2.

Вихованці Шосткинської станції юних техніків посіли 4 місце в загальному заліку. ІІ місце на етапі польотів моделей ракет з стрічкою S6A отримав Колода Григорій.

Крім того в ті ж терміни паралельно відбулись і змагання на Кубок України з ракетомодельного спорту пам’яті Івана Микитовича Кожедуба. За підсумками цих змагань моделей ракет категорії S6A команда ракетомоделістів Шосткинської станції юних техніків у складі Колоди Григорія, Колоди Михайла, Федоренка Олексія посіла ІІ місце.

Небилиця Є.В. — керівник ракетомодельного гуртка Станції юних техніків

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.