Щоб роздобути гроші на спиртне, раніше неодноразово судимий 46-річний житель Шосткинського району пограбував рідну матір та обікрав свого односельця. У своєї неньки чоловік відібрав останні шістсот гривень, а через кілька днів викрав на вулиці чужий велосипед.

Із заявою про пограбування до працівників поліції звернулась 72-річна мешканка одного з сіл Шосткинського району. Старенька скаржилась на власного сина, який відібрав останні гроші. Працівникам поліції пенсіонерка розповіла, що поки вона працювала по господарству на дворі, її син з її хованки, з морозильної камери холодильника, забрав останні шістсот гривень. Всі намагання старенької вмовити сина віддати їй її заощадження виявились марними.

Сина потерпілої правоохоронці розшукали швидко. Чоловік своєї провини не заперечував, свій вчинок виправдовував наявністю в нього алкогольної залежності.

У відношенні останнього правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Проте мати з часом пожаліла сина і відмовилась від звинувачень.

Але, як виявилось, висновків для себе чоловік жодних не зробив. І вже за кілька днів його знову затримали поліцейські вже з викраденим велосипедом. Тож цього разу покарання йому не уникнути. Стосовно підозрюваного поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 «Крадіжка» КК України, яка передбачає до п’яти років ув’язнення.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.