В очікуванні народження малюка, або відразу після його появи, перед батьками постає важливе питання: як назвати дитину? Хтось вибирає ім’я, керуючись особистими уподобаннями або сімейними традиціями, а хтось — слідуючи моді.

Сумчани цьогоріч підійшли досить креативно до вибору імен дітлахам. «Найоригінальнішими зареєстрованими іменами дівчаток стали: Еллана, Тальяна, Ясміна, Ріана, Аріадна та Джесіака-Чіаманда. Хлопчиків називали також оригінально: Габер, Константінос, Малік, Дамір, Раян, Моаз та Матфій»,-  повідомила керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Як би там не було, але всіх батьків поєднує одне — бажання щасливої долі для своїх нащадків. Тож кохайтеся, народжуйте та найменовуйте.

З початку 2016 року молоді мами й тата в Україні, отримали унікальну можливість зареєструвати новонародженого прямо в пологовому будинку. Таку новацію запровадили за ініціативи Мін’юсту. Тепер батькам не потрібно стояти у чергах з малюками на руках, адже процедуру отримання документів спростили максимально.

Протягом 2017 року на Сумщині видали 3564 свідоцтв про народження у пологових будинках. Майже половина з них видавалася одразу з реєстрацією місця проживання малюка.

«Щоб зареєструвати дитину прямо у пологовому будинку достатньо підготувати кілька документів: заяву батьків або одного з них; паспорти батьків та  медичне свідоцтво про народження малюка.

Управління юстиції у Сумській області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.