Розслідування проводить сайт «Наші гроші». Головне управління Національної гвардії змогло провести торги по придбанню квартир тільки у 2 із 7 регіонів. Така інформація оприлюднена на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Закупівлі квартир для військовослужбовців на вторинному ринку оголошувались у містах Києві, Дніпро, Одеса, Харків, Шостка, Вінниця, Запоріжжя. У більшості міст торги не відбулися, оскільки Нацгвардія отримала менше двох пропозицій.

У місті Шостка Сумської області переможцем визнано ТОВ «Технопринт». Фірма запропонувала 5 квартир 236 кв.м. за адресою м. Шостка, вул. Дзержинського 8-В.

Директор «Технопринту» Артем Соколов був помічником нардепа Ігоря Молотка від «Волі народу», а раніше помічником нардепа від Партії регіонів. Артем Соколов також значиться керівником Благодійного фонду «Сумський регіон». Ця організація відома участю у проекті Сумської ОДА щодо будівництва гуртожитку для футбольного центру «Барса» (м.Суми) в обмін на частину приміщень.

На порталі публічних фінансів «Є-дата» даних про оплату квартир у Шостці поки що немає. Вартість квартир так само невідома, оскільки Управління Нацгвардії не оприлюднює ціни у документах про закупівлю.

Засновницями шосткінської фірми «Технопринт» є Ніна Федоренко і Ніна Белясник, яка у 2015 р. брала участь у місцевих виборах від партії «Воля народу» покійного Ігоря Єрємєєва.

Джерело: http://nashigroshi.org

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.