Нацгвардієць Микола Миколайович Волкотрубенко 1982 року потребує нашої з вами допомоги. У січні цього року військовослужбовець, що прослужив десять років у нашій частині дізнався про страшний діагноз — гострий монобластний лейкоз (рак крові). Чоловікові необходимо проходити кілька курсів хіміотерапії. Це надзвичайно дороговартісне лікування, яке потребує не лише значних матеріальних затрат, а й донорів крові. З 24 січня чоловік перебуває в гематологічному відділенні Сумської обласної клінічної лікарні. Дружина Ірина медпрацівник разом з чоловіком вони виховують 12-річну доньку. Лише після першого курсу хіміотерапії Миколі три рази вливали кров донорів, три рази плазму і три рази тромбоцитарну масу. Шосткинцю потрібна наша  з вами допомога. Не будьте байдужими  до чужої біди, долучайтесь до порятунку.

Ви можете переказати кошти на банківський рахунок Приватбанку: 4149 4978 3947 9369 (Ірина Волкотрубенко) або здати плазму у Центрі служби крові, що розташована на вул.. Знаменській, 6 ,зазначивши (для Миколи Волкотрубенко).

Телефон дружини Ірини:  096 72 81 896

 

2 комментария

 1. Лариса

  ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА КРОВ ТА ДОПОМОГА НА ЛІКУВАННЯ!!!!!
  У нашого нацгвардійця із Шостки, Миколи Волкотрубенко — 1982 року народження — РЕЦИДИВ ХВОРОБИ! ЩО МОЖЕ БУТИ СТРАШНІШИМ, КОЛИ ВСІ СПОДІВАННЯ НА НОРМАЛЬНЕ ЖИТТЯ ЗА ОДИН ДЕНЬ РОЗВІЯЛИСЬ!!!
  І знову лікарня… Хвороба повернулась з сильнішим напором і тяжчими наслідками, МІЄЛОЇДНИЙ ЛЕЙКОЗ З ВРАЖЕННЯМ ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ!! Потрібного багато крові та не реальні кошти на закупку дорогоякісних ліків!!! На одну дозу тромбоцитів необхідно 46 донорів, це дуже багато, нам самим не справитися, допоможіть, благаємо!
  Просимо допомоги молитвенної, моральної та фінансової!!!
  Допомогти можна за реквізитами:

  4149497839479669 — Волкотрубенко Ірина (дружина)
  Волонтер — Лукаш Лариса — 0507087451

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.