Концертну програму з такою назвою напередодні дня Збройних сил України подарували військовослужбовцям АТО, які зараз перебувають на відпочинку під Сумами. Учасниками програми стали: народний фольклорний ансамбль «Любисток» Шосткинського ЦЕВ (керівник Тетяна Стегайло, заслужений працівник культури України) та народний ансамбль народного танцю «Джерельце» (керівники Людмила Маковець, заслужений працівник культури України та Яна Третʼяк).

14242618 14487019 20600115 22747415

У складі батальйону служать 15 хлопців з Шостки та Шосткинського району.  Їх серця переповнювала радість від того, що вони зустрілися зі своїми, рідними земляками. Привітання цього дня пролунали на адресу військових від шосткинського міського голови Миколи Петровича Ноги. «Шостка завжди підтримає вас. А сьогодні приймайте вітання з днем Збройних Сил України і знайте, що ми цінуємо ваш вклад у збереженні миру в Україні» — сказав Микола Петрович. В свою чергу військовослужбовці висловили слова вдячності,  за підтримку та розвиток національно-патріотичного виховання, розуміння культурних потреб Збройних Сил України у ці складні часи та нагородили Почесними грамотами:  міського голову м. Шостка М.П. Ногу, художні колективи ЦЕВ: «Любисток» та «Джерельце»,. Також, за всебічну підтримку, передали почесну грамоту Волонтерам ГФ “Шосткинська варта”

Концерт виявився дуже піднесеним. У його фіналі до учасників колективу приєдналися шосткинські військові. Довго ще спілкувалися юні артисти і військовослужбовці – обмінювалися враженнями, посмішками, фотографувалися. Навіть приміряли бронежилети!!! І були вражені, бо вага одного – 16 кг. А повна викладка військового трохи більше ніж 20 кг. А згодом, всю творчу делегацію пригостили справжнім солдатським обідом.

Поверталися додому щасливі – творчість дітей додала наснаги військовим, а вони в свою чергу зрозуміли, що внесли посильний вклад в мир України.

Джерело: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/koncertnu_programu_naperedodni_dnja_zbrojnikh_sil_ukrajini_vikhovanci_cev_podaruvali_vijskovosluzhbovcjam_ato/2016-12-02-771

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.