В Сумах з 7 листопада оголошують набір до патрульної поліції. Участь у конкурсі може взяти кожен громадянин України віком від 21 до 35 років, фізично розвинений, без судимостей, що має водійське посвідчення категорії «В», вільно володіє українською мовою та прагне змін.

Набір до патрульної поліції розпочнеться в суботу, 7 листопада, о 9-й годині ранку в приміщенні Наукової бібліотеки Української академії банківської справи за адресою: місто Суми, вул. Покровська, 9/1, та триватиме протягом трьох тижнів.

Аби потрапити на службу до нової поліції, громадяни повинні подати до Центру реєстрації кандидатів у патрульну поліцію анкету встановленого зразка, або зареєструватися он-лайн на сайті МВС України.

Для заповнення анкети кандидат повинен мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія категорії «В».

Центр реєстрації кандидатів у патрульну поліцію працюватиме за адресою: місто Суми, вул. Покровська, 9/1 (Наукова бібліотека Української академії банківської справи) у будні дні з 09:00 до 18:00 до 30 листопада.

Ознайомитися з он-лайн анкетою та умовами конкурсу кандидати на службу можуть на офіційному сайті МВС України www.mvs.gov.ua в рубриці «Моя нова поліція».

Телефон «гарячої лінії» (0542) 660-222 розпочне свою роботу в Сумах з 7 листопада і працюватиме з 9:00 до 18:00.полиция

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.