Свято весни, тепла та ніжності, присвячене прекрасній половині – жінкам, на  КЗ «Імпульс» вже котрий рік поспіль відзначають низкою заходів.  Небачена досі кількість талановитих майстринь КП ШКЗ «Імпульс», а саме — 58, в цьому році вирішила взяти участь у традиційній виставці творчих робіт «З любов’ю до жінки», приуроченої до свята 8 Березня. 241 експонат, 32 техніки — з таким розмаїттям можна ознайомитися на вернісажі і навіть віддати свій голос улюбленіому автору, який буде номінований на звання кращого. Тому приємні сюрпризи для жінок підприємства ще не завершились. 

А у  будинку культури КЗ «Імпульс» з аншлагом відбувся святковий концерт.  Родзинкою цьогорічного заходу стало виконання побажань від голів цехів профсоюзних комітетів. Таким чином жінки самі замовляли концертну програму. Із святом весни, тепла та кохання усіх присутніх капсульчанок привітав директор КЗ «Імпульс» Євген Чернов. Він підкреслив, що більшою половиною працівників заводу є саме жінки. Вони — «душа підприємства», відзначив Євген Дмитрович: «Прожить без вас ну никак нельзя. У нас на предприятиии 1753 работника — это женщины из 3200». 

Не оминув нагоду привітати жінок і міський голова Микола Нога, який запевнив винуватиць свята в тому, що вони найкрасивіші: «Ви самі вишукані, але я хочу, щоб ви були самі щасливі і щоб вас кохали».

Програма святкового концерту виявилася надзвичайно насиченою та різноманітною. 34 яскраві концертні номери у виконанні солістів і творчих колективів не залишили байдужими жодну представницю прекрасної статі. А напередодні святкових днів усі жінки підприємства отримали ще й грошовий подарунок — премію у 800 гривень.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.