З 2 по 4 січня, директор КП «ШКЗ» Євген Чернов, голова профспілки Ніна Александрова  та керівник відділу оплати праці та зарплати Ірина Гірська провели традиційні  зустрічі  з трудовими колективами цехів та відділів підприємства.
Треба сказати, що і привід для розмови, і сама розмова вселяли  оптимізм та впевненість в завтрашньому дні. Директор підприємства прокоментував новину про  підвищення  з 1 січня 2018 року тарифних ставок і посадових окладів  імпульсівців на 20%, ознайомив з порядком обчислення заробітної плати та навів приклади розрахунків, типових для кожного заводського підрозділу. » Буде можливість, виплачуватимемо  і премію»,– зауважив керівник підприємства.
Під час розмови Євген Дмитрович наголосив, що минулий рік був для  заводу досить результативним і ми маємо всі підстави розраховувати на подальше зростання обсягів випуску та реалізації продукції, тим більше, що в сьогоднішніх умовах стратегічне значення нашого підприємства для обороноздатності держави важко переоцінити.
На завершення, директор підприємства, голова профспілки та керівник відділу оплати праці та зарплати відповіли на запитання працюючих, поздоровили всіх з Новим роком та Різдвом, побажавши  міцного здоров’я, віри в себе, в життя, та завтрашній день.
На фото: під час зустрічі  з працівниками цеху №9 та відділом метрології та аналітичного контролю  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.