Молодіжна дорадча рада при міському голові підвела підсумки щорічної благодійної акції «Книжка, іграшка — для дітей». 19 грудня вже більше 10 років поспіль юні волонтери дарують своє тепло хворим діткам й надію на швидке одужання. Висловлюємо слова подяки колективам шкіл: 1, гімназії, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13. Цього року до акції також долучилися колективи дитячого садочка №7 та заводу «Зірка». Найактивнішими в акцій були школи 4 й 5 та небайдужі місцяни нашого міста.

Сценарій свята підготували самі діти. Вони обіграли казку про ледачих мишенят і старанного півника аби продемонструвати, кому варто чекати від святого Миколая подарунків, а кому різочок.  Юні актори зізнались, що дорувати радість іншим дуже приємна справа. Для того, щоб покращити уявлення про святого, якого найбільше люблять діти, до малечі завітали Янголи, які є його найбільшими помічниками. Саме вони і розповіли цікаві факти про  Миколая. Завітав з добрими настановами до дітей і сам святий Миколай. Який поцікавився у присутніх, чи добре себе поводили діти.

Чарівні герої попросили у святого завжди бути поруч  і благословити всіх на добрі вчинки, а ще злагоди і добра всієї України. На завершення свята найулюбленіша мить для усіх дітлахів – вручення подарунків, яких назбирали так багато, що дітей просто їми засипали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.