29 червня 2017 року в Шосткинській районній державній адміністрації відбулося публічне обговорення проекту нової редакції перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області. На обговоренні були присутні голова Шосткинської районної державної адміністрації, голова Шосткинської районної ради, міський голова та його заступники, перший заступник та заступник голови райдержадміністрації, голови сільських та селищної рад, представники депутатського корпусу Шосткинського району та м. Шостка, представники громадськості району та міста.

Головним питанням на обговоренні стало створення єдиної спроможної об’єднаної територіальної громади міста та району з центром у місті Шостка.

Слід зазначити, що новою редакцією перспективного плану формування спроможних територіальних громад передбачено об’єднання міста Шостка, Воронізької селищної ради та усіх сільських рад (окрім Глазівської та Вовнянської сільських рад) в єдину територіальну громаду з центром у місті Шостка. Згідно з планом Глазівська та Вовнянська сільські ради мають бути приєднані до вже створеної Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади.

У свою чергу Вовнянський та Глазівський сільські голови висловили свою незгоду щодо такої перспективи. Адже громада бажає залишитися у складі Шосткинського району та націлена на утворення єдиної об’єднаної територіальної громади з центром у місті Шостка.

Виступаючи, голова райдержадміністрації, голова районної ради та міський голова неодноразово наголошували на необхідності об’єднуватися за принципом «Один район – одна громада» та недоцільності відокремлення Глазівської й Вовнянської сільських рад. Шосткинський район та місто Шостка у складі єдиної об’єднаної територіальної громади зможуть спільно розвивати економічну, соціальну, медичну та інші сфери.DSCN0019 DSCN0020

Також в ході обговорення селищний та сільські голови висловили своє бачення щодо перспектив об’єднання. Більшість орієнтовані на створення єдиної об’єднаної територіальної громади з центром у місті Шостка.

За результатами голосування було одноголосно прийнято рішення ініціювати внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області щодо включення Вовнянської та Глазівської сільських рад до Шосткинської об’єднаної територіальної громади.

Джерело: http://shst.sm.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.