Заступник голови Лілія Ричкіна та начальник управління майном обласної ради Микола Коваленко відвідали Шосткинське медичне училище, де мали зустріч з педагогічним та учнівським колективами, які поділилися своїми проблемами. Вони розповіли, що за рахунок спонсорів у навчальних кабінетах училища уже здійснено ремонтні роботи. Але потрібні кошти на капітальний ремонт фасаду будівлі. Тож і попрохали представників області посприяти їм у цьому. Лілія Ричкіна пообіцяла взяти це питання на контроль і вже найближчим часом роз’яснити колегам по депутатському корпусу ситуацію та просити їх погодити необхідність фінансування ремонтних робіт. А Микола Коваленко запропонував підготувати відповідні проектно-кошторисні документи.

Відбулися й переговорити з міським головою, директором училища щодо подальшого існування цього навчального закладу. Як відомо, у результаті освітньої реформи в країні частину подібних училищ буде оптимізовано. Яке майбутнє чекає Шосткинське медичне училище, фінансувати яке тільки з міського бюджету немає можливості.

мед мед 2Учасники розмови зійшлися на думці, що такий навчальний заклад потрібен на Сумщині, оскільки тільки в ньому готують фармацевтів. Крім того, тут навчаються діти не тільки Шосткинщини, а сусідніх районів – Ямпольського, Середино-Будського, Кролевецького, Глухівського. Саме тутешні випускники стають добрим кадровим резервом для лікарень та медамбулаторій цілого регіону. Словом, це питання потребує детального і скрупульозного вивчення спільно з департаментом освіти, народними обранцями, місцевою владою. Не останнє слово — і за громадськістю.

https://sorada.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.