Закінчується літо, а разом з ним і відпочинок у оздоровчому закладі «Лісний» казенного заводу «Імпульс». За літню оздоровчу компанію у дитячому закладі оздоровлення і відпочинку «Лісний» казенного заводу «Імпульс» відпочило 317 дітлахів. Інструктор організаційно-масової роботи Ольга Хроменко генерувала креативні ідеї табірного відпочинку. Окрім вже улюблених заходів Дня Нептуна та полювання на Мамонта в цьому році проводили грандіозні талант шоу «Голос країни» та «Танцюють всі». Для дітей була підготовлена ціла низка виїзних заходів. Це походи по музеях, бібліотекам, кіно та плавання у міському басейні. Ольга Кліменко, старший вихователь оздоровчого табору розповіла про найкращу подорож: « Діти відвідали справжній кінно-спортивний комплекс у Дубровці, де познайомились з кіньми і покатались на поні Пончику, улюбленцю всіх дітлахів». Насичена розважальна програма так приваблювала маленьких відпочивальників, що їм навіть з батьками не було часу поспілкуватись, про сум за домівкою годі й казати.

Окрім щоденних розваг, медики закладу піклувались про здоров’я його мешканців. Діти проходили лікувальні процедури. Завдяки поварам діти оздоровчого закладу «Лісний»  у загальній кількості набрали 118 кілограмів. Керівництво заводу подяками відмітили  співробітників профілакторію, які забезпечували відпочинок і оздоровлення дітлахів.

Директор Казенного заводу «Імпульс» Євген Чернов отримав від табору «Лісний» подяку за вірність слову і ділу, адже саме рік тому він обіцяв усім шанувальникам «Лісного»  нову зустріч під час оздоровчої компанії 2015 і слова свого дотримав. І сьогодні він знайшов слова розради для тих, хто  вже сумує за «Лісним» і ледь стримує сльози: «Быстро пройдет зима, будет опять весна, а там и лето, и будет опять открытие новой лагерной смены на «Импульсе».

На прощання казенний завод «Імпульс» підготував для дітлахів ще одне свято, яке відбудеться на помості біля Будинку культури. Голова об’єднаних профспілкових комітетів Ніна Олександрова запросила усіх охочих: «Мы ждем вас 26 августа на празник «Я так хочу, чтобы лето не кончалось».  DSCF0767 DSCF0773На останок Євген Чернов привітав усіх присутніх з Днем Незалежності України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.