До керівництва обласної ради неодноразово зверталися представники незалежної профспілки Шосткинського діагностичного центром з проханням усунути від керівництва його нинішнього директора. Причина одна – мовляв, не відповідає займаній посаді.

Заступник голови Лілія Ричкіна та начальник управління майном обласної ради Микола Коваленко на місці з’ясовували ситуацію. Прискіпливо оглянувши кабінети, де розміщене якісне сучасне обладнання, поспілкувавшись з медиками, представники області зробили свої висновки.

— Такої чистоти, акуратності, порядку, квітників, якщо чесно і не в обіду іншим, давно не бачила в медустановах! — говорить Лілія Ричкіна. — Тут є чому повчитись іншим! А щодо претензій декого з персоналу закладу, у нас склалася думка, що не всім до вподоби вимогливість, принциповість керівника, який вимагає чесно і добросовісно ставитись до виконання своїх службових обов’язків.

— Є сподівання, що внутрішні непорозуміння у колективу вдасться владнати, аби і надалі всі працівники діагностичного центру спільно сприяли якісній його роботі й допомагали людям, – зауважила Лілія В’ячеславівна.

Напомним, областной диагностический центр в Шостке открылся в марте 2011 года. Он обслуживает жителей Шосткинского, Глуховского, Середино-Будского, Ямпольского и Кролевецкого районов.

2 3 4

https://sorada.gov.ua

4 комментария

 1. Artem

  «Принципова» и «вимоглива» и тут требует к себе внимания. Видно, все не так уж и хорошо у нее.

  Ответить
 2. A

  А вы сами пробовали попасть на обследование как обычные люди, а не «мажорами»?

  Ответить
  • admin

   Думаю, если Вам не оказывают необходимые услуги, нужно немедленно жаловаться вышестоящему руководству. Это очень эффективный способ, убедились неоднократно на собственном опыте.И предупредите заранее, что будете жаловаться, будьте убедительны, спросите точную фамилию, должность, часто этого уже достаточно, чтобы Вам пошли на встречу.

   Ответить
 3. Аноним

  От скажіть будь-ласка.Якщоб директор насправді відповідав своїй посаді ,дававши клятву Гіпократа не вже ж він би допустив щоб його колеги відмовлялися від пацієнтів.

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.