После опубликования истории о случае в маршрутке, на почту «Шостка-Ньюз»  пришло сообщение о том, что городские власти отреагировали на инцидент и вызвали на разговор водителя и перевозчика:

«На відповідний випадок було відреаговано виконавчим комітетом Шосткинської міської ради. Встановлено, що відповідна інформація була опублікована в мережі Faсebook третьою особою, яка на момент пригоди знаходилася у Німеччині, тобто безпосереднім свідком пригоди не є.

Одразу, після опублікування відповідного випадку, до виконавчого комітету було визвано водія маршрутки та перевізника для надання пояснень. За поясненнями водія, пасажирка при вході в маршрутку на зупинці «Свемівська (Дзержинського)» надала йому за проїзд гроші по 5 коп. На що водій відповів, що на даний час не має можливості перераховувати відповідну плату, у зв’язку з необхідністю відправлення з зупинки (за розкладом). Пасажирка вела себе некультурно, кинула на панель машини кошти, на що водій не стримався і кинув гроші у відповідь на підлогу. Також, пасажирка показувала водію нечемні жести. Водій довіз пасажирку від зупинки «Свемівська (Дзержинського)» до зупинки «Універмаг».
На час надання пояснень (04.12.2018р. у період з 13-00 до 14-30) водій був у тверезому стані, що свідчить про наклеп на водія, що від був за кермом у нетверезому стані. При виході на маршрут кожний ранок водії проходять послуги медика та механіка на базі ПАТ «АТП-15909». За кермом водій не курив, бо він здійснює перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
При усній бесіді водій маршрутного таксі був попереджений про культурне ставлення до пасажирів та недопущення конфліктних ситуацій.»

1 комментарий

  1. Павел

    Мозгов нет .

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.