Полісмени Шостки відкрили кримінальне провадження стосовно 27-річного мешканця Шостки, який, будучи в гостях, викрав у господаря пістолет.

У поліцію з заявою про крадіжку звернувся 53-річний мешканець Шостки. Чоловік пояснив, що у нього з квартири зник пістолет марки «Флобер». За його словами, того дня він приймав удома гостей. Коли компанія розійшлась, гостинний господар виявив зникнення зброї, що лежала на виду.

Провівши ряд пошукових заходів, полісмени встановили особу зловмисника, що поцупив чужу річ. Ним виявився 27-річний місцевий мешканець, який того дня був серед запрошених. Його знайшли та опитали.

Підозрюваний категорично заперечував свою причетність до крадіжки, проте співробітники поліції знайшли незаперечні докази його вини.

Як виявилося, викрадену річ він встиг продати, а гроші витратив на власні потреби.

Сьогодні слідство за цим кримінальним провадженням, відкритого за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України, завершено, і справа направлена до суду. За скоєння крадіжки підозрюваному загрожує до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі на той же строк.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.