На центральній площі по вул. Садовий бульвар народний депутат України Олег Березюк зустрівся з мешканцями міста. Відбулося пряме спілкування: запитання-відповідь.
Шосткинців турбували ряд питань:
— встановлення загально-будинкових лічильників газу, народний депутат назвав ці дії «злочином проти людей»;
— працевлаштування мешканців міста;
— пенсійна реформа: недоліки-переваги;
— дія урядової програми «Доступні ліки» (щодо реалізації цієї програми депутат відвідав одну із аптек міста).
Також Олег Березюк зустрівся з міським головою, запропонував подальшу допомогу з приводу питання вивозу ракетного палива (гептилу) з території нашого міста. Намітивши подальші спільні дії мера, фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Верховній Раді та відповідних міністерств.
За круглим столом підіймалося багато нагальних питань, одне з них – створення госпітального округу з центром у місті Шостка.
Олег Романович за фахом лікар і йому було цікаво зустрітися зі студентами Шосткинського медичного училища та поспілкуватися з ними. Після чого він завітав до центральної районної лікарні. В ході бесіди з головним лікарем Олегом Штогриним народний депутат запропонував свою допомогу в організації виділення коштів на придбання життєво необхідного обладнання для міста і району – ангіографа (Ангіогра́фія метод спеціального рентгенологічного дослідження кровоносних судин різних органів шляхом введення в артеріальну чи венозну систему речовин, які дають різку тінь в рентгенівських знімках).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.