Близько 30 школярів однієї з Шосткинських шкіл відвідали місцевий відділ поліції. Дітям продемонстрували процес щоденної роботи чергових, слідчих, оперативників і навіть дали «приміряти» на себе роль полісмена.

5

Традиційно екскурсія для дітей розпочалася з чергової частини поліції. Екскурсоводом стала старший інспектор поліції Ольга Гудима. Свою розповідь поліцейська розпочала з того, куди саме першочергово звертаються люди за допомогою і від яких працівників поліції залежить оперативне реагування на злочини. Дітей цікавило все: що буде, якщо набрати «102», на чому виїжджають на місце пригоди працівники поліції, як розшукують злочинців та де їх тримають.

6

Школярам провели оглядову екскурсію поліцейським відділком, після чого зайшли до музею, де голова ветеранської ради Володимир Шлик познайомив учнів з історією шосткінських правоохоронців та особливостями роботи у післявоєнний час.

Враховуючи, що у дітей розпочались літні канікули, працівники поліції нагадали хлопцям та дівчаткам про елементарні заходи безпеки, яких потрібно дотримуватись як на воді, так і на дорозі, а також розповіли як саме потрібно себе поводити в разі знаходження боєприпасів часів Другої світової війни або іншого невідомого підозрілого предмету.Та найцікавішим етапом екскурсії стала демонстрація спецзасобів та зброї поліцейських.Тим більше, що кожен міг потримати гумові кийки, газові балончики, пістолет Макарова та «Форт», приміряти каски, бронежилети, кайданки та щити.7

Після чого всі «в амуніції» із задоволенням зробили фото на пам’ять.

«Ми завжди охоче відкриваємо двері маленьким гостям, — говорить начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – Націлені вони в першу чергу на виховання правосвідомості у молоді, а також ознайомлення із роботою поліцейських. Ми із задоволенням відповідали на всі питання школярів та сподіваємось, що кожен зробив для себе певні висновки. Головне – аби вони знали, куди звертатись до працівників поліції, в чому полягає їх робота, знали свої права, та розуміли, що в разі потреби правоохоронці завжди готові допомогти».

На завершення зустрічі учням побажали корисно провести літній відпочинок, слухати батьків та дотримуватись закону, а вони в свою чергу подякувалиполіцейським за цікаву екскурсію та пообіцяли прийти ще.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.