Помічниця народного депутата України Ігоря Молотка та  депутат Шосткинської міської ради сьомого скликання Альона Шульга виявилася безхатченком, пише Sumy.today.

13 березня жінка подала декларацію за 2019 рік, в якій не задекларувала жодного житла – ані у власності, ані в оренді, ані в користуванні. У деклараціях за попередні роки теж не зазначено жодної нерухомості. Водночас, у розділі 2.1 своєї декларації Альона Шульга повідомила НАЗК, що її місце проживання збігається з місцем реєстрації. Тобто живе депутатка таки не на вулиці, але при цьому житло, яким користується, не декларує. За законом же потрібно декларувати всю нерухомість: і власність, і оренду, і на іншому праві користування.

Нагадаємо, згідно із роз’ясненнями НАЗК, відомості про об’єкти нерухомості, які є зареєстрованим місцем проживання суб’єкта декларування або членів його сім’ї, необхідно зазначати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації, навіть якщо особа фактично там не проживає.

За декларування завідомо недостовірної інформації, передбачено адміністративну, а в деяких випадках і кримінальну відповідальність.

1 комментарий

  1. Аноним

    Она проживает в селе Собич у зятя!!

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.