Нещодавно після довготривалої хіміотерапії та лікування у Сумській гематології Марійці зробили МРТ, результати якого втішили маму: у дівчинки пухлина набагато зменшилася. Це дає дитині гарні шанси на одужання. Тепер основне завдання – поставити Марійку на ноги, адже після операції, вона пересувається лише у візочку або ж на руках матусі. Зараз як ніколи вдалий час для реабілітації, однак мама Ірина зіштовхнулася з тим, що в Україні таких спеціалістів дуже мало.

-Я обдзвонила усі клініки, однак там скрізь беруть дітей лише з восьми років. У Глухові теж такого фахівця немає, нам погодилася допомогти реабілітолог з Шостки. Але я не можу знайти житло. Важливо, щоб квартира була з умовами та якнайближче до поліклініки. Можливо, хтось має таку змогу нам допомогти, — просить Ірина Кудояр. – Я порахувала, що на таксі нам доведеться витратити більше шести тисяч гривень.

Нагадаємо, чотирирічна дівчинка уже два роки бореться зі злоякісною пухлиною у шийному відділі. Після важкої операції вона довгий час не могла навіть рухатися, проте згодом стало краще. У момент, коли мама з бабусею були певні, що хвороба відступила, стався рецидив. Повторну операцію робити відмовилися, дівчинці довелося знову проходити численні хімії. Зараз у Марійки з’явився шанс ходити. Не будьмо байдужими, можливо, хтось може допомогти з житлом, транспортом або ж підтримати грошима.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку 5168 7573 4703 5562 – мама Кудояр Ірина Анатоліївна, тел.: 096-057-52-07.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.