9-11 лютого у місті Суми відбулися змагання на першість області з шашок – 64, які проходили у 4 категоріях : чоловіки, жінки, юнаки та дівчата.

Серед чоловіків після напруженої та гострої боротьби трійка шашкістів значно відірвалася від інших учасників і розігравши між собою призові місця. Це кандидати у майстри спорту Валентин Корольов з Сум, Іван Ліфер з Кролевця та Владислав Зимовець з Шостки яки набрали у підсумки 11 очок з 14 можливих, випередивши гравця, зайнявши 4 місце, на 2 очка. За додатковими показниками саме в такій послідовності вони і розташувались у підсумковій турнірній таблиці. Корольов перший, на другому Ліфер , третій — Зимовець.

Серед юнаків у обласних змаганнях прийняв участь учень ліцею Микита Олещенко. Дебют виявився вдалим, Микита у підсумку став бронзовим призером. Але найкращих  успіхів досягли шосткинські  дівчата : чемпіонкою області стала учениця школи  № 5- Настя Самбур, яка за підсумками змагань завоювала право захищати честь Сумської області на першості України серед дівчат. Другим призером стала учениця  ліцею Даша Моторина. Серед жінок, нажаль,  Шостка немала своїх представниць. Підбиваючи підсумки слід зазначити, що цьогорічний виступ шосткинських шашкістів став одним з найкращих за останні роки. Особливо варто відзначити юнаків та дівчат, які тренуються в спорткомплексі «Олімп» у шашковому гуртку тренера з шашок Олександра Лістунова.