Представники Шосткинської РДА  проінспектували роботи з облаштування майданчику для розміщення комплексу габаритно-вагового контролю. Платформа довжиною 50 м розміщуватиметься поблизу с. Миронівка на автодорозі Т-19-08 Шостка – Зноб-Новгородське – Середина-Буда. На ці потреби рішенням сесії Шосткинської районної ради виділено 836 тисяч гривень. Бетонний майданчик облаштовується працівниками філії «Глухівська ДЕД» ДП «Сумський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.
Перевірятимуть вагу фур пересувні вагові комплекси «Укртрансбезпеки», обладнані комп’ютером та вагами. Принцип дії спецтехніки простий: фура заїжджає на ваги – пристрій передає дані на комп’ютер за допомогою Wi-Fi водій отримує талон, у якому зазначена вага транспортного засобу. У разі перевищення нормативних показників водій зобов’язаний сплатити штраф. На добровільну сплату — місяць, далі — примусове стягнення в судовому порядку.

«На сьогодні в районі існує тенденція щодо перевищення великоваговими транспортними засобами нормативних вагових параметрів, що призводить до значної руйнації автомобільних доріг загального користування. Недобросовісні перевізники з року в рік відверто ігнорують норми навантажень, розбивають дороги, перетворюючи їх у суцільне бездоріжжя, наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього руху» — зауважив Віктор Ждаміров, голова Шосткинської РДА. На дорогах державного значення заборонений рух транспорту вагою понад 40 тонн. Шляхами місцевого значення не можна їздити, якщо маса вантажівки перевищує 24 тонни.

Шосткинська районна державна адміністрація 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.