З 13 січня по 12 лютого проходив третій епап всеукраїнських учнівських олімпіад. 962 учня з 7 по 11 клас  Сумської області взяли у ньому участь, одержали перемогу з яких 462 школяра. Серед переможців — 58 перших, 135 других, 269 третіх місць. Шосткинські школярі показали високі результати поступившись тільки місту Суми, зазначила  Наталія Сергейко — начальник управління освіти: «Учні Шостки здобули 64 перемоги. Всього приймало участь 99 школярів. Суми на першому місці, Конотоп на третьому.  В цьому році маємо на два переможці більше, ніж в минулому році».

Найбільше переможців підготувала школа-ліцей – 30 чоловік. Це найкращий результат в області за результатами змагань. Школа ліцей є лідером олімпіадного руху в області четвертий рік поспіль. Сімнадцять переможців, як і в минулому році  підготували педагоги гімназії, що дало змогу навчальному закладу вже в третє увійти до п’ятірки кращих в області навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми.

Найкращі результати діти продемонстрували з хімії – 9 переможців, історії – 6 переможців, англійська мова – 7 переможців, фізика – 5 переможців, інформаційних технологій – 4 переможця. Прикметно, що 10 шосткинських учнів вибороли по два переможні місця на третьому етапі олімпіад.

 До участі в третьому етапі олімпіад, учнів готували 55 педагогів. В четвертому етапі учнівських олімпіад, прийме участь 10 учасників з восьми навчальних предметів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.