Саме стільки часу знадобилось співробітникам шосткинської поліції, щоб розкрити зухвале пограбування і затримати зловмисників.

Про пограбування пенсіонера працівники поліції дізнались від касира залізничного вокзалу. Поки члени слідчо-оперативної групи Шосткинського відділу поліції оглядали місце події та опитували потерпілого і свідків, група швидкого реагування розшукувала двох підозрюваних у скоєння злочину молодиків. За 40 хвилин після вчинення пограбування полісмени встановили місцеперебування зловмисників та затримали їх.

12«Підозрюваним 26 та 22 роки, вони жителі сусідніх районів, — коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – Обоє неодноразово мали проблеми з законом: старший з них тільки місяць тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за грабежі, а молодший — перебуває під слідством за наркотики».

Під час проведення слідчих дій з’ясувалося, що зловмисники познайомилися за кілька годин до вчинення злочину. Розговорились між собою і старший поскаржився на відсутність коштів, аби поїхати до столиці. Щоб вирішити це питання, спільники вирішили пограбувати літнього чоловіка, що на вокзалі очікував потягу.13Зловмисники підійшли до 62-річного пенсіонера, і, незважаючи на протести, витягли з його кишень гаманець та мобільний. Після чого зникли у невідомому напрямку. Потерпілий же звернувся до касира і попрохав викликати поліцію.

Наразі мобільний телефон вже повернутий пенсіонеру, що стосується грошей – молодики встигли їх витратити. Нині обоє підозрювані перебувають в слідчому ізоляторі. Щодо них відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України, їх очікує від чотирьох до шести років позбавлення волі.

http://www.su.npu.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.