6 квітня в Центрі  «Зірка»  відбувся ювілейний обласний конкурс народної хореографії «Поліські візерунки» за участі талановитої молоді Сумщини.

З вітальним словом та щирими побажаннями до присутніх звернулися головний спеціаліст управління культури Сумської обласної державної адміністрації Інна Пакуленко та міський голова міста Шостка Микола Нога.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 31 хореографічний колектив з 4 районів Сумської області (Глухівський, Сумський, Шосткинський, Ямпільський), 3 міст обласного значення (Конотоп, Ромни, Шостка) та 4 об’єднаних територіальних громад Сумщини.

Танцювальні колективи продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, оригінальність та яскравість народних і стилізованих народних композицій. Відповідно до номінацій та вікових категорій, журі конкурсу відзначило кращих із них.

У віковій категорії від 8 до 12 років:

І місце – «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Джерельце» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради ( Керівники – заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Трет’як) та хореографічний колектив «Барвінок» Комунального закладу «Воронізька дитяча музична школа» Шосткинської районної ради (Керівник – Лариса Бонько);

ІІ місце – Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського будинку культури (малі форми) (керівник – Людмила Бабич та зразковий аматорський ансамбль танцю «Березіль» Чернеччинського сільського клубу Краснопільської ОТГ (керівник – Тетяна Завражна);

ІІІ місце – «Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Сюрприз» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області (середня група) (керівники – заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські).

У віковій категорії від 12 до 16 років переможцями стали:

І місце – «Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Сюрприз» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області (керівники – заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські ) та танцювальний колектив «Веселка» Комунального закладу Сумської районної ради – Косівщинська дитяча школа мистецтв (керівник – Тетяна Крючкова);

ІІ місце – Народний ансамбль танцю «Світанок» Шосткинського інституту Сумського Державного університету (керівники – відмінники освіти України Тетяна та Олег Демич) та хореографічний колектив «Лілея» комунального закладу Сумської районної ради – Садівська дитяча школа мистецтв
(керівник – Анна Скляренко) ;

ІІІ місце – Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дарунок» Шосткинського районного будинку культури Шосткинської районної ради Сумської області (керівник – Лариса Бонько) .

Найкращими виконавцями у віковій категорії від 16 років відзначено:

І місце –«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Джерельце» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради ( керівники – заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Трет’як ) та Аматорський хореографічний колектив «Селяночка» Слоутського сільського будинку культури комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський центр культури і дозвілля» (керівник – Альона Нахабич) ;

ІІ місце – Народний аматорський ансамбль танцю «Кроки» Комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради (керівник – Вікторія Сазонова) та Аматорський танцювальний колектив «Надія» Запсільського сільського клубу Миропільської об’єднаної територіальної громади Краснопільського району (керівник – Наталія Кулик).

ІІІ місце – Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського будинку культури вікова категорія від 16 років (керівник – Людмила Бабич).

У номінації «Малі форми» перемогли:
І місце – хореографічний колектив «Лілея» комунального закладу Сумської районної ради – Садівська ДШМ (керівник – Анна Скляренко ) ;

ІІ місце – танцювальний колектив «Веселка» Комунального закладу Сумської районної ради – Косівщинська ДШМ (керівник – Тетяна Крючкова);

ІІІ місце – Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського будинку культури вікова категорія від 16 років (керівник – Людмила Бабич).
Кращим солістом конкурсу визнано – соліста танцювального колективу «Веселка» Комунального закладу Сумської районної ради – Косівщинська ДШМ  Артур Галанішин. (керівник – Тетяна Крючкова).

Управління культури Сумської обласної державної адміністрації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.