28 липня на майданчику для утилізації боєприпасів біля села Білогриви Кролевецького району здетонував снаряд. Сталося це під час його знешкодження. У результаті вибуху загинули два працівники Інституту хімічних продуктів та один представник НАТО – громадянин України, який контролював знищення вибухотехніки. Також  двох працівників поранило.  Процесуальне керівництво справи здійснює військова прокуратура Сумського гарнізону. Там, військовий прокурор Ігор Галичанский повідомив, що тривають експертизи, а провести вибухотехнічну неможливо: “Немає самої методики експертизи, якщо немає самого снаряду”. Поки що не має інформації про причини надзвичайної суитуації і на офіційному сайті «Укроборонпром».

http://tv.sumy.ua

1 комментарий

  1. Сергей

    Одни СМИ печатают с грубыми ошибками, другие это «творение» перепечатывают… И нормально. А наш народ читает и учится правильно писать.
    Шостка-NEWS, когда уже у Вас будет свой стиль изложения (тоже без ошибок), а не обычная перепечатка, называемая «цитированием»? Или эту новость нельзя было изложить нормальным текстом без тупого копирования?

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.