Шосткинська організація партії блоку Петра Порошенко «Солідарність» влаштувала чергову акцію. На цей раз — пост-виборчу! Мета заходу — подякувати містянам за підтримку на виборах. А ще — просвітити людей щодо обов’язків новообраних депутатів. Молоді журналісти-волонтери та активісти елегантного віку у 18-ти агітаційних наметах протягом двох вихідних днів, 7-8 листопада,  активно роздавали просвітницькі листівки та робили соцопитування. Також було зібрано близько 2000 тисяч підписів шосткинців на підтримку однієї з найбільш креативних ідей шосткинської «Солідарності»:  встановлення відео-екрану на приміщенні Шосткинської міськради для прямих трансляцій усіх депутатських засідань.

Реакція людей була вкрай емоційною. Деякі тривожно запитували: «А що в нас знову вибори?», а деякі дивувалися, що політики згадали про людей  і після виборчих перегонів. «Окрім слів вдячності ми приготували своїм землякам ще й спеціальні інформаційно-просвітницькі листівки, розроблені спільно з НДІ – Національним Демократичним інститутом міжнародних відносин. Ми вирішили ознайомити населення з депутатськими обов’язками та розвінчати міфи, пов’язані з «величністю» тих, хто має статус депутата. Людей дивувала правда про депутатів: жодних зарплат, жодних пільг, жорсткі вимоги щодо звітності перед своїми виборцями», — зазначила голова Шосткинської міської організації ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», депутат Шосткинської міськради Олена Чанцева-Коваленко.

Солыдарныст

Примітно, що інформацію до містян доносили молоді шосткинські журналісти-волонтери,  дописувачі газети «Сумщина-Солідарність»,  які цілу добу в день виборів збирали відео-матеріал на кожній дільниці. Ці хлопці та дівчата, добре орієнтуючисьу виборчому законодавстві, тоді упередили навіть найменші спроби сфальсифікувати результати народного волевиявлення. «Ми – майбутні депутати, мери міста, ми все повинні з самого початку вміти й знати, й бути присутніми на усіх депутатських засіданнях, аби підтримувати нашу Шостку. Вона в нас одна, й якщо розвалиться – іншої не буде», — зауважила Юлія Школьна, журналістка-волонтерка Шосткинської міської організація ПАРТІЇ «БПП  «Солідарність», пояснюючи свою участь в акції.

Вячеслав Медвідь, депутат Шосткинської міськради від БПП «Солідарність»  також підтримав акцію. Говорить, й надалі разом зі своїми політичними колегами-депутатами буде брати участь в подібних заходах, тому що зараз як ніколи надзвичайно важливо, аби громада міста знала про те, як виконують свої службові обов’язки новообрані слуги народу. До речі,  відтепер за усією роботою міської влади і, зокрема, депутатського корпусу усі бажаючі зможуть слідкувати на сайті нового інформаційного ресурсу «Shostka-news».


1 комментарий

  1. Вячеслав Киричок

    Подивився сюжет «Акценту».
    Якраз у Н. Зуєвої, яка присутня в сюжеті, в день описаної акції я спитав, коли новообрана влада Шостки думає прибирати з Шостки пам’ятники Леніну. І відповівідь була, як у старих комуністів: » А зачем их убирать? Они вам мешают?». Не дивно, що очільник шосткинської «Солідарності» донедавно була регіоналкою.
    Чого можна чекати від такої влади?

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.